Kontaktní údaje

VeaCom s.r.o.

Plzeňská 155/113,
Praha 5 — Košíře, 150 00

IČO: 27581063
DIČ: CZ27581063

 

info@veamedical.cz
medical@veacom.cz

 

+420 255 739 707
(Po—Pá: 9:00—16:00)

Často kladené otázky

Kdo jsme?

Jsme novou dynamickou obchodní divizí v silné mezinárodní skupině Veacom, která působí na trhu již 15 let a je lídrem v elektronickém obchodování a službami. Působíme především v regionu střední Evropy s pobočkami v České republice a na Slovensku. Mezi naše partnery patří státní podniky a řada významných tuzemských i nadnárodních společností. Tento velkoobchod je navržený tak, abyste si mohli rychle, pohodlně a na jednom místě pořídit nejen ochranné pomůcky a další sortiment. Najdete zde výběr těch nejdůležitějších produktů pro bezpečnost a ochranu zdraví.

Co nabízíme?

Nabízíme Vám za velkoobchodní ceny antigení rychlotesty ze slin na COVID-19. Nabízíme sady po 1ks/ 5 ks/ 20 ks. Tyto testy jsou schváleny pro samotestování a vztahuje se na ně příspěvek zdravotní pojišťovny. Dále si u nás můžete zakoupit respirátory FFP2 a FFP3, roušky a ústenky. Máme i dětské velikosti!

Jaké je minimální objednávací množství?

Počet kusů u rychlotestů a respirátorů je 100 ks a více.

Poskytujete dopravu zdarma?

Ano.

Kde si mohu zboží vyzvednout?

Objednané zboží Vám dodáme až do domu anebo do Vaší firmy.

Jak dlouho mi vydrží respirátor?

Životnost každého respirátoru je cca 8 hodin. Pokud se, ale o respirátor budete náležitě starat, například použijete vhodný dezinfekční prostředek nebo ho sterilizujete nad párou, můžete respirátor nosit i delší dobu.

Jaký je rozdíl mezi respirátory FFP1, FFP2 nebo FFP3?

Respirátory se liší ve stupni ochrany a v tom, jak velké částice a v jaké míře dokáží zachytit. Obecně lze říci, že respirátory poskytují vyšší stupeň ochrany oproti klasickým jednorázovým rouškám.

Jak fungují rychlotesty?

Rychlotesty, které Vám nabízíme jsou určeny pro samotestování. Rychlotest se provádí ze slin nebo přímím odběrem výtěru z nosu, z nosohltanu či dutiny ústní u testované osoby. Doporučený návod k použití i s obrázkovou ilustrací a podrobnější specifikací produktu naleznete na dolní stránce našich nabízených výrobků. Domů > Rychlotesty na COVID – 19 . Video návod zde:

 
Jak mám rychlotesty skladovat?

Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci při teplotě 2–30°C.

Jsou rychlotesty 100% ?

Citlivost je 93,94 % a specificita rychlotestů je> 99 %. Antigenní rychlotestovací zařízení je určeno na nový koronavirus SARS-CoV-2. Dále záleží na způsobu skladování, nebo jestli nebyl rychlotest před použitím poškozen atd. Na některá možná rizika, na která si dát pozor, se můžete podívat u popisu rychlotestů. Domů > Rychlotesty na COVID – 19.

Máte oprávnění rychlotesty a ochrany úst a nosu prodávat?

Ano, jsme schváleným distributorem, jenž má výjimku od ministerstva zdravotnictví. Certifikáty rychlotestů a respirátorů naleznete pod obrázky daných produktů.

Odkaz na seznam ministerstva zdravotnictví zde:
https://www.mzcr.cz/seznam-antigennich-testu-pro-ktere-vydalo-mz-vyjimku/

Nabízíte respirátory i pro děti?

Ano, nabízíme si dívčími i chlapeckými motivy. Naleznete je: Domů > Respirátory, roušky a ústenky  > Respirátory FFP2 > YFY Dětský respirátor FFP2 NR modrý 10 ks

Mohu rychlotestem ze slin a nosohltanu otestovat i dítě?

Samozřejmě, je to lepší varianta než provádět odběr vzorků z krku nebo nosohltanu.

Mohu na testy uplatnit příspěvek zdravotních pojišťoven?

Ano. Bližší informace naleznete zde:

https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/informace-o-koronavirus/pruvodce-testovanim-ve-firmach–259808/

https://www.mpo.cz/assets/cz/rozcestnik/informace-o-koronavirus/2021/3/PRUVODCE-EASY-4.pdf

https://www.mpo.cz/assets/cz/rozcestnik/informace-o-koronavirus/2021/3/Testovani-antigenni-test-COVID-19-pritomnost-SARS-COV_2.xlsx