Další nabídka ze sortimentu jsou ruční dezinfikátory pomocí UVC. Na dezinfikování malých ploch jako mobily,klávesnice,pracovní plochy, oblečení,peníze, madla klik,košíku.Přidaná hodnota tohoto výrobku je v tom ,že můžete použít I jako baterku ,nebo jako dobíječku na mobil protože má dostatečně silný akumulátor .Takže 3 v 1. Oproti levným výrobkům ,které jsou na tužkové baterie.

Přímé UV-C záření je jednou z nejúčinnějších metod dezinfekce. Toto germicidní ultrafialové záření zabíjí mikroby jako jsou bakterie, viry, kvasinky, plísně a spóry, které přenášejí infekce, způsobují alergie, vyvolávají astmatické záchvaty, nebo způsobují jiné zdravotní problémy.
UV-C ozáření ničí DNA těchto mikrobiálních kontaminantů, což je činí sterilními. Pokud jsou mikroby ozářené dostatečnou dávkovou germicidního UV záření, nemohou se již rozmnožovat a zmizí. Covid-19 patří mezi takto zničené viry.

Naše ruční lampa obsahuje řadu špičkových designových konceptů s mnoha patenty a certifikáty pro inteligentnější sterilizaci spolu s bezpečnější a delší životností výrobku.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.