Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele pracovního oblečení a ochranných pracovních pomůcek?

V našem sortimentu najdete pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách, ochranu zraku, sluchu, hlavy a oblečení pro volný čas. Jsme autorizovaným distributorem několika prestižních značek s výběrem z více než 5000 položek. To vše je možné doplnit firemním potiskem dle přání zákazníka.

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi ucelený sortiment, komplexní doprovodné služby, profesionální přístup a především uvádět na trh kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny. Veškeré zboží je atestováno a má střih i provedení exportní kvality. Naše pracovní oděvy, pracovní obuv i ochranné pracovní pomůcky jsou opatřeny příslušnými certifikáty, které potvrzují odpovídající vlastnosti.

JE TO SNADNÉ

Pro firmy nabízíme kompletní servis dodávky produktů podle potřeb firmy. Poradíme vám s výběrem.
V prvním kroku si vyberete z našeho pracovního oblečení a jiného sortimentu.

  1. Sesbíráme data: Zajistíme sběr velikostí vašich zaměstnanců, vše poté, připravíme a dodáme. Poradíme si i s nadměrnými velikostmi nebo jinými specifickými požadavky.
  2. Oblečení jako vaše vizitka: Na zvolené oblečení vyšijeme logo nebo zajistíme potisk podle vašeho přání, aby vaši zaměstnanci vždy reprezentovali vaši firmu.
  3. Jak rychle a kolik toho zvládneme: Zajistíme pro vás i zakázky ve velkém objemu, ve většině případů v krátké dodací lhůtě. Rádi vám sdělíme konkrétní dodací dobu podle velikosti a náročnosti vaší objednávky.
  4. Kolik to bude stát: Cena závisí na vybraném sortimentu, velikosti objednávky i případných výšivkách nebo potiscích. Cenové nabídky proto připravujeme individuálně pro každou objednávku.
  5. Přivezeme: V ceně objednávky je také doprava – objednávky na zvolené místo.

Těšíme se na spolupráci Veamedical